In Stock

Nowy produkt

Obraz poduszka jasna stare drewno

893,50 zł

Dodaj do listy życzeń

Add to collection

Więcej informacji

Mech w kolejnej odsłonie pod postacią dekoracyjnych ram ściennych. Oferowane w dwóch standardowych wymiarach 56x56cm oraz 136x56cm dopełnią każde wnętrze. Ramy wykonane są z litego drewna i malowane na dowolny kolor. Standardowo występują w czerni i bieli. W ofercie naszej firmy posiadamy również ramy ze starego drewna pozyskiwanego ze starych budynków. Połączenie z mchem daje wspaniały efekt.

Dekoracyjne obrazy są doskonałą alternatywą dla osób, które chcą wprowadzić mech do swego wnętrza jako delikatny, ale oryginalny akcent. Ich atutem jest dowolność aranżacji i łączenia z innymi elementami dekoracyjnymi oraz to, że każde wnętrze nabierze dzięki nim niezwykłego charakteru.

RAMY DUŻE

Dekoracyjne obrazy ścienne wypełnione mchem o wymiarze 136x56 dodają uroku i niesamowitego charakteru każdej przestrzeni. Występują w dwóch kolorach standardowych: czerni i bieli. Istnieje możliwość zawieszania ich zarówno w pionie jak i w poziomie, co daje wręcz nieograniczone możliwości aranżacyjne.

STARE DREWNO

Ciekawym elementem oferty firmy Pres-Bois jest seria obrazów z mchem z ramami wykonanymi ze starego drewna. Drewno pozyskiwane z elementów konstrukcyjnych dawnych budynków dostaje nowe życie i łączy się z mchem tworząc niepowtarzalny produkt. Ramy oferowane w standardzie mają wymiary 56x56cm oraz 136x56cm.
Ramy ze starego drewnaw połączeniu z minimalizmem nowoczesnych wnętrz dają porażający efekt. Kontrastowe rozwiązania, to coś co jest dziś trendy!

Reviews

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Obraz poduszka jasna stare drewno

Obraz poduszka jasna stare drewno

30 innych produktów w tej samej kategorii: