In Stock

Nowy produkt

Obraz mech mieszany ciemny stare drewno

381,30 zł

Dodaj do listy życzeń

Add to collection

Więcej informacji

Mech w kolejnej odsłonie pod postacią dekoracyjnych ram ściennych. Oferowane w dwóch standardowych wymiarach 56x56cm oraz 136x56cm dopełnią każde wnętrze. Ramy wykonane są z litego drewna i malowane na dowolny kolor. Standardowo występują w czerni i bieli. W ofercie naszej firmy posiadamy również ramy ze starego drewna pozyskiwanego ze starych budynków. Połączenie z mchem daje wspaniały efekt.

Dekoracyjne obrazy są doskonałą alternatywą dla osób, które chcą wprowadzić mech do swego wnętrza jako delikatny, ale oryginalny akcent. Ich atutem jest dowolność aranżacji i łączenia z innymi elementami dekoracyjnymi oraz to, że każde wnętrze nabierze dzięki nim niezwykłego charakteru.

RAMY MAŁE

Dekoracyjne obrazy ścienne wypełnione mchem o wymiarze 56x56 dodają uroku i niesamowitego charakteru każdej przestrzeni. Występują w dwóch kolorach standardowych: czerni i bieli. Kolory ram w nadzwyczajny sposób kontrastują z intensywną zielenią ich wypełnienia z mchu. Sprawdzą się zarówno w nowoczesnych jak i tradycyjnych wnętrzach.

RAMY STARE DREWNO

Ciekawym elementem oferty firmy Pres-Bois jest seria obrazów z mchem z ramami wykonanymi ze starego drewna. Drewno pozyskiwane z elementów konstrukcyjnych dawnych budynków dostaje nowe życie i łączy się z mchem tworząc niepowtarzalny produkt. Ramy oferowane w standardzie mają wymiary 56x56cm oraz 136x56cm.
Ramy ze starego drewnaw połączeniu z minimalizmem nowoczesnych wnętrz dają porażający efekt. Kontrastowe rozwiązania, to coś co jest dziś trendy!

Reviews

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Obraz mech mieszany ciemny stare drewno

Obraz mech mieszany ciemny stare drewno

30 innych produktów w tej samej kategorii: