In Stock

Nowy produkt

Obraz jasny chrobotek MDF czarny

405,69 zł

Dodaj do listy życzeń

Add to collection

Więcej informacji

Mech w kolejnej odsłonie pod postacią dekoracyjnych ram ściennych. Oferowane w dwóch standardowych wymiarach 56x56cm oraz 136x56cm dopełnią każde wnętrze. Ramy wykonane są z litego drewna i malowane na dowolny kolor. Standardowo występują w czerni i bieli. W ofercie naszej firmy posiadamy również ramy ze starego drewna pozyskiwanego ze starych budynków. Połączenie z mchem daje wspaniały efekt.

Dekoracyjne obrazy są doskonałą alternatywą dla osób, które chcą wprowadzić mech do swego wnętrza jako delikatny, ale oryginalny akcent. Ich atutem jest dowolność aranżacji i łączenia z innymi elementami dekoracyjnymi oraz to, że każde wnętrze nabierze dzięki nim niezwykłego charakteru.

RAMY MAŁE

Dekoracyjne obrazy ścienne wypełnione mchem o wymiarze 56x56 dodają uroku i niesamowitego charakteru każdej przestrzeni. Występują w dwóch kolorach standardowych: czerni i bieli. Kolory ram w nadzwyczajny sposób kontrastują z intensywną zielenią ich wypełnienia z mchu. Sprawdzą się zarówno w nowoczesnych jak i tradycyjnych wnętrzach.

Reviews

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Obraz jasny chrobotek MDF czarny

Obraz jasny chrobotek MDF czarny

30 innych produktów w tej samej kategorii: